• 021-66906714
online & COD

پرداخت آنلاین و پرداخت در محل

روش های پرداخت سفارش:

- پرداخت از طریق کارتهای اعتباری (پرداخت آنلاین)

دراین سیستم خریدار مبلغ سفارش را از طریق کارت های بانکی(عضو online payment)به صورت آنلاین پرداخت نموده و پس از ارسال سفارش توسط فروشگاه مبلغ سفارش به فروشگاه پرداخت خواهد گردید.
-پرداخت پس از تحویل در محل (COD):
در این سیستم مامور پست پس از تحویل مرسوله به خریدار، مبلغ سفارش را دریافت و به حساب شرکت پانیذ واریز می نماید و پس از آن شرکت پانیذ تجارت پارسیان(PTP) با فروشگاه تسویه حساب می نماید.
روش های ارسال سفارش:
- پست پیشتاز (تحویل48 ساعته)
-پست سفارشی (تحویل 3 الی 5 روزه)
- پیک شهری (تحویل 8 ساعته)
2- پس از اتمام خرید کد رهگیری سفارش به خریدار نمایش داده خواهد شد و هم از طریق پیام کوتاه و ایمیل برای خریدار ارسال خواهد گردید.
3- در مرحله بعد مدیر فروشگاه با استفاده از پنل اختصاصی (PTP) که در اختیار دارد فاکتور سفارش حاوی اطلاعات خریدار را پرینت گرفته و پس از بسته بندی کالای مورد نظر، در پنل خود سفارش را " آماده به ارسال " اعلام می نماید. در این لحظه موجود بودن کالا و ارسال آن از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر است سیستم لجستیک (PTP)میتواند انبارداری، بسته بندی و پرینت فاکتور سفارشات و تغییر وضعیت دادن سفارشات را برای شما انجام دهد.
4- مامور پست با استفاده سامانه گیت وی، اطلاعات را دریافت و کالا را از فروشگاه جمع آوری و به استان خریدار ارسال می نماید. در این لحظه ارسال سفارش از استان مبدا از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد.
5- مامور پست استان مقصد، سفارش را در محلی که توسط خریدار اعلام شده تحویل خواهد داد. و در صورت عدم حضور خریدار، مامور پست مجدداً در روز بعد جهت تحویل سفارش به خریدار مراجعه خواهد نمود و در صورت عدم حضور خریدار، سفارش به مدت 5 روز کاری در باجه معطله پست مقصد نگهداری و سپس توسط مامور پست، پیش برگشت خواهد گردید و سپس برای فروشگاه ارسال می گردد.